Цифрові колекції

Триєдність Неба, Землі, Людини у текстильному світі Тетяни Лукашевич

Колекція присвячена творчості Тетяни Лукашевич, рівненської майстрині художнього текстилю, членкині Національної спілки художників України. До колекції увійшли цифрові копії робіт художниці, світлини з її презентацій та пленерів, повні тексти публікацій про творчий шлях Тетяни Лукашевич, а також унікальні світлини з сімейних альбомів Кулішів-Лукашевичів тощо. 


 

"Струни душі" рівненського художника Віктора Гвоздинського: до 65-річчя від дня народження

До колекції увійшли цифрові копії олійних та акварельних робіт художника Віктора Гвоздинського, повні тексти публікацій про його творчість, біографічні відомості, інформація про виставкову діяльність та участь у пленерах тощо. 


 

Талант із Божою іскрою. Лаворик О. Р. - художник, іконописець Рівненщини

Електронна колекція документів, приурочена до 60-річчя від дня народження художника, іконописця Рівненщини Олександра Лаворика та з нагоди його творчого ювілею – 35 років. До колекції включено близько 200 фотозображень робіт автора різних років, фото з сімейного архіву О. Лаворика, відео- та фотодокументи освячення ікон у храмах Рівненщини. Вміщено каталоги художніх робіт О. Лаворика, відомості про його виставкову діяльність, список публікацій про нього та його творчість, більшість з них – оцифровано.  


 

Архів газети "Червоний прапор"

Обласна газета Рівненщини у 1939-1941 та у 1943-1990 роках. Виходила 5 разів на тиждень.