Цифрові колекції

  

«Вишиті традиції» Цифрова колекція Орисі Рябунець

Цифрова колекція присвячена творчості Орисі Рябунець, рівненської майстрині у напрямах художня вишивка та бісероплетіння. Роботи майстрині зберігаються у приватних колекціях у різних країнах світу (Польща, Німеччина, Франція, Канада, Австралія тощо), у постійнодіючих експозиціях Рівненського обласного краєзнавчого музею, музею українського мистецтва, київських музеях та ін.


Цифрова колекція «Креативна книга» Олени Медведєвої

Цифрова колекція присвячена творчості Олени Медведєвої, рівненської майстрині вишивки, дитячої письменниці, журналістки, ініціаторки створення авторського видавництва книг ручної роботи «Креативна книга» та громадської організації «Центр креативу». 


Цифрова колекція «Книжковий знак Рівненщини»

Цифрова колекція «Книжковий знак Рівненщини» покликана зберігати та популяризувати ресурси бібліотеки та відомості про книжкову культуру Рівного і краю на основі знаків книжкової власності, інскриптів, інших атрибутів книг, виявлених в ході вивчення колекцій рідкісних і цінних видань Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. 


«Пісня долю вишила». Цифрова колекція Раїси Цапун

Цифрова колекція присвячена творчості рівненської збирачки та виконавиці народних пісень, фольклористці та етнографині, засновниці та художньому керівнику фольклорного гурту «Джерело», майстрині сучасного декоративно-прикладного мистецтва, доценту кафедри музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ), заслуженому діячу мистецтв України – Раїсі Цапун.


 

«Слово» Йосипа Пацули — науковця, краєзнавця, громадського діяча

Електронна колекція присвячена діяльності відомого науковця, історика, краєзнавця, педагога, громадського діяча Йосипа Михайловича Пацули (1935–2004).


 

«Вселенська тимчасовість» Анатолія Криловця

Творча спадщина Анатолія Криловця, яка включає не тільки його поетичні твори, але й літературознавчі роботи, дозволяє у повній мірі ознайомитись з творчістю відомого рівненського письменника. 


 

«Дослідник з душею письменника і художника» Валерій Войтович

Електронна колекція присвячена творчості Валерія Войтовича, рівненського письменника, художника, дослідника української міфології, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України. 


 

Триєдність Неба, Землі, Людини у текстильному світі Тетяни Лукашевич

Колекція присвячена творчості Тетяни Лукашевич, рівненської майстрині художнього текстилю, членкині Національної спілки художників України. До колекції увійшли цифрові копії робіт художниці, світлини з її презентацій та пленерів, повні тексти публікацій про творчий шлях Тетяни Лукашевич, а також унікальні світлини з сімейних альбомів Кулішів-Лукашевичів тощо. 


 

«Відчуття коріння...» Цифрова колекція Миколи Тимчака

Цифрова колекція Миколи Тимчака


 

«Струни душі» рівненського художника Віктора Гвоздинського: до 65-річчя від дня народження

До колекції увійшли цифрові копії олійних та акварельних робіт художника Віктора Гвоздинського, повні тексти публікацій про його творчість, біографічні відомості, інформація про виставкову діяльність та участь у пленерах тощо. 


 

Талант із Божою іскрою. Лаворик О. Р. - художник, іконописець Рівненщини

Електронна колекція документів, приурочена до 60-річчя від дня народження художника, іконописця Рівненщини Олександра Лаворика та з нагоди його творчого ювілею – 35 років. До колекції включено близько 200 фотозображень робіт автора різних років, фото з сімейного архіву О. Лаворика, відео- та фотодокументи освячення ікон у храмах Рівненщини. Вміщено каталоги художніх робіт О. Лаворика, відомості про його виставкову діяльність, список публікацій про нього та його творчість, більшість з них – оцифровано.  


 

Архів газети «Червоний прапор»

Обласна газета Рівненщини у 1939-1941 та у 1943-1990 роках. Виходила 5 разів на тиждень.


Бібліотека року 2023

Бібліотека року 2023

Інклюзивний фотопроєкт «Сила духу і краса душі»

Інклюзивний фотопроєкт «Сила духу і краса душі»

Книжковий форум Рівненщини

Книжковий форум Рівненщини

Хаби цифрової освіти

Хаби цифрової освіти

Проєкт «#Марія90»

Проєкт «#Марія90»

Знаменні та пам'ятні дати Рівненщини

Знаменні та пам'ятні дати Рівненщини

Історична Волинь

Історична Волинь

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Аудіоподкасти. «Мемуари у вусі»

Аудіоподкасти. «Мемуари у вусі»

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції