Цифрові колекції

"Дослідник з душею письменника і художника" Валерій Войтович

Електронна колекція присвячена творчості Валерія Войтовича, рівненського письменника, художника, дослідника української міфології, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України. Матеріали у колекції згруповані за такими розділами: 1. Повні тексти автора (книги та статті в періодичних виданнях). 2. Публікації про автора. 3. Художні роботи (олійний та акварельний живопис, графіка, книжкова графіка, пам’ятні дошки). 4. Буклети, плакати, запрошення, нагороди. 


Триєдність Неба, Землі, Людини у текстильному світі Тетяни Лукашевич

Колекція присвячена творчості Тетяни Лукашевич, рівненської майстрині художнього текстилю, членкині Національної спілки художників України. До колекції увійшли цифрові копії робіт художниці, світлини з її презентацій та пленерів, повні тексти публікацій про творчий шлях Тетяни Лукашевич, а також унікальні світлини з сімейних альбомів Кулішів-Лукашевичів тощо. 


 

"Відчуття коріння..." Цифрова колекція Миколи Тимчака

Цифрова колекція Миколи Тимчака


 

"Струни душі" рівненського художника Віктора Гвоздинського: до 65-річчя від дня народження

До колекції увійшли цифрові копії олійних та акварельних робіт художника Віктора Гвоздинського, повні тексти публікацій про його творчість, біографічні відомості, інформація про виставкову діяльність та участь у пленерах тощо. 


 

Талант із Божою іскрою. Лаворик О. Р. - художник, іконописець Рівненщини

Електронна колекція документів, приурочена до 60-річчя від дня народження художника, іконописця Рівненщини Олександра Лаворика та з нагоди його творчого ювілею – 35 років. До колекції включено близько 200 фотозображень робіт автора різних років, фото з сімейного архіву О. Лаворика, відео- та фотодокументи освячення ікон у храмах Рівненщини. Вміщено каталоги художніх робіт О. Лаворика, відомості про його виставкову діяльність, список публікацій про нього та його творчість, більшість з них – оцифровано.  


 

Архів газети "Червоний прапор"

Обласна газета Рівненщини у 1939-1941 та у 1943-1990 роках. Виходила 5 разів на тиждень.


 


Електронні каталоги

Електронні каталоги

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція гідності. Війна

Революція гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції