Новини та події

Літературний вернісаж

У відділі абонемента читачам презентували дві книги французького письменника Мішеля Бюссі, запропоновані Українським інститутом книги: «Чорні водяні лілії» та «Змарновані мрії».
«Магнетизм» Петра Яценка. Виставка-бесіда однієї книги

У відділі абонемента відбулася виставка-обговорення книги Петра Яценка «Магнетизм», запропонованої Українським інститутом книги.
Дара Корній «Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи»

Друга книга Дари Корній циклу про чарівних істот української міфології ближче познайомить вас з надзвичайно цікавим, винятковим і самобутнім світом праукраїнських вірувань – домашніми духами.
Нова радість стала

Закликаємо всіх тих, хто планує колядувати цьогоріч, але ще не визначився із колядкою, відвідати відділ мистецтв нашої книгозбірні. Ми пропонуємо вам збірку улюблених українських народних колядок та щедрівок «Нова радість стала» від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яку упорядкував Іван Малкович.
Петро Шекерик-Доників. Дідо Иванчік

«З-поміж батькових дітей я двадцять четвертий. А з-поміж живих одинадцятий і найменший – але не випорток, бо після мене було ще шестеро діточок, та вони маленькими повмирали…» Так починається унікальний роман Петра Шекерика-Дониківа «Дідо Иванчік», що називають сагою про гуцульське життя, яким воно було наприкінці ХІХ – на початку ХХ століття.
Джон Кракауер. У дикій глушині

Книга сучасного американського письменника Джона Кракауера «У дикій глушині» зацікавила відвідувачів абонемента. Це захоплива історія про перспективного молодого юнака, який заради своєї мрії пожити у дикій глушині, відцурався сім’ї, кар’єри і вирушив автостопом до Аляски. Майже без спорядження, з мінімальною кількістю їжі і кількома книжками він поселився у 30-50 кілометрах від цивілізації, але у важкодоступному непрохідному місці, в старому автобусі. Згодом на останки хлопця натрапили мисливці.
Лариса Пужайчереда, Вікторія Карнаушенко. Цікаві домашні досліди

Діти за своєю природою – дослідники з нездоланним потягом до пізнання, їм потрібно все cпробувати на дотик, смак і нюх. Тому книга Лариси Пужайчереди та Вікторії Карнаушенко «Цікаві домашні досліди», яка надійшла в бібліотеку від Українського інституту книги буде корисною як для дітей так і для батьків.
Коментована виставка книг від Українського інституту книги

Користувачі відділу абонемента ознайомилися з книгами, які надійшли в бібліотеку від Українського інституту книги.
Книги серії «Політичні портрети» від УІК

В «Парламентському видавництві» в серії «Політичні портрети», започаткованій у 2018 році Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, друком вийшло більше 20 книг, присвячених знаковим постатям, які творили історію України.
Євгенія Кузнєцова «Спитайте Мієчку»

На вулиці жовтобагряна осінь, час загортатись у ковдри, пити гарячий чай та думками линути у тепле, сповнене сонячного проміння літо. Роман Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку» це саме та книга що занурює у літо з головою і до останньої сторінки оточує його теплом та п’янкими ароматами.
Бесіда за книгою Тіни Сіліґ «Що варто знати у свої 20»

У відділі абонемента відбулась бесіда зі студентами спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» та викладачами кафедри Документальних комунікацій і бібліотечної справи за книгою Тіни Сіліґ «Що варто знати у свої 20».
Жіноча компанія

«Успіх – це пристрасть до того, що ти робиш…» (Лінда Роден). Поради й натхнення сотні жінок, які представляють різні народи й культури світу, подані у книзі Ґрейс Бонні «Жіноча компанія : Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць» (2020). Ці жінки зуміли реалізувати свої таланти, творячи прекрасні речі, підтримуючи інших.
Сара Джіо «На добраніч, Джун»

Відділом абонемента була підготовлена виставка однієї книги з бесідою. Це роман відомої американської письменниці Сари Джіо «На добраніч, Джун», який надійшов у бібліотеку від Українського інституту книги.
Вільям Сірс, Марта Сірс «Книга про здорову вагітність»

Чого ви найбільше очікуєте від авторів книжки про вагітність? Правильно, поради від матерів з досвідом і фахівців високої кваліфікації та найсвіжішу, найавторитетнішу інформацію, за допомогою якої можна насолоджуватися здоровою вагітністю і народити здорову дитину.
Казимир Малевич – гуру супрематизму

Пропонуємо вашій увазі книгу І. Коляди «Казимир Малевич» із серії «Знамениті українці».

Проєкт «#Марія90»

Проєкт «#Марія90»

Культурний фронт. Бібліотека

Культурний фронт.
Бібліотека

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції