Новини та події

Романи Агати Крісті від Українського інституту книги

У відділі абонемента відбулося знайомство з творами відомої англійської письменниці, неперевершеного майстра детективного жанру, по праву названої «королевою детективу» – Агати Крісті.
Коли впаде темрява

Потягом тижня відділ абонемента пропонував читачам ознайомитися з виставкою однієї книги - «Коли впаде темрява» С.Кінга, яку відділ отримав за сприяння Українського інституту книги.
Цікаві атласи від Українського інституту книги

Пропонуємо декілька якісних книжок видавництва «Рідна мова» для дітей та дорослих, що надійшли до бібліотеки від Українського інституту книги.
Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць

У бібліотеці на Лебединці відбулось ознайомлення з книгою Майкла Остергольма та Марка Олшейкера «Смертельний ворог. Людство проти мікробів-убивць» від Українського інституту книги. Автори гостро ставлять питання про те, як дієво реагувати на нові епідеміологічні небезпеки та створити надійну систему оповіщення громадськості для подолання кризових ситуацій причинами яких є віруси та бактерії.
Знайомство з романом Андрія Любки «МУР»

Книжкове знайомство з романом «МУР» (малий український роман) Андрія Любки від Українського інституту книги відбулося в стінах бібліотеки і викликало неабиякий інтерес в присутніх. Адже це своєрідний письменник, і його книгу не варто сприймати як серйозну, а швидше як розважальну літературу.
В мовному клубі «Єдині» – знайомство з книгою Ґей Браун «Жити із «зеленим» серцем»

Знайомство з актуальною книгою Ґей Браун «Жити із «зеленим» серцем» від Українського інституту книги було запропоновано слухачам клубу з вивчення української мови «Єдині», який нещодавно організований для переселенців.
Руні Саллі «Нормальні люди»

Відділ абонемента пропонує ознайомитися з виставкою однієї книги ірландської письменниці Руні Саллі «Нормальні люди», яку відділ отримав за сприяння Українського інституту книги.
Лідія Бебешко «Вишивальні традиції України»

«Вишивальні традиції України» Лідії Бебешко є третьою книжкою циклу «Україна вишивана», у якій представлено понад 40 моделей вишивки білих та писаних сорочок. Вона присвячена давнім вишивальним традиціям України. Головна цінність видання – наявність схем для практичного використання. Схеми супроводжуються вказівками стосовно використаних швів, а також додаткових до білого і чорного кольорів ниток. Способи подачі графічних матеріалів у виданні є мінімалістичними. Передбачається, що українські майстрині задіють свій неабиякий інтелект, винахідливість, просторову уяву, уміння доповнювати та компонувати. Тобто вони мають нагоду створити оригінальну власну вишиванку.
«Закоханий привид» – фантастична історія кохання письменника Марка Леві

Уявіть: у ваше життя вривається привид і просить допомогти виконати його найзаповітніше бажання. Чи готові ви кинути всі справи, вскочити в літак і відправитися разом з ним на інший кінець світу? Саме про це фантастична історія кохання письменника Марка Леві у книзі «Закоханий привид».
Виставка однієї книги за романом австралійського письменника Маркуса Зузака «Крадійка книжок»

Користувачі відділу абонемента мали змогу ознайомитися з виставкою однієї книги за романом австралійського письменника Маркуса Зузака «Крадійка книжок». Події, змальовані в книзі, відбуваються у часи Другої світової війни в нацистській Німеччині.
Захоплива історія від Наталі Сняданко «Перше слідство імператриці»

Для відвідувачів відділу абонемента сьогодні була запропонована виставка однієї книги за романом Наталі Сняданко «Перше слідство імператриці». Книга отримана за сприянням Українського інституту книги
Чорнобильська бувальщина

У своїй книзі «Чорнобильська бувальщина», що побачила світ 2019 року в київському видавництві «Гамазин» Анатолій Андржеєвський розповідає про те, якою була Прип’ять до вибуху на ЧАЕС, як працювали в травні 1986 року, як зводили тимчасові містечка і річкові човнові селища та будували нове місто Славутич — наслідок великого лиха. Свій переказ автор складав з побаченого навіч, із почутого відусюди, читаного-перечитаного, зі своїх нотатків та записів колег, з багатства всемережжя тощо.
Мак-Лейн Пола «Паризька дружина»

Відділ абонемента пропонує ознайомитися з виставкою книги американської письменниці Поли Мак-Лейн «Паризька дружина», яку відділ отримав за сприяння Українського інституту книги.
У бібліотеці на Лебединці відбулось обговорення роману Роберта Галбрейта «Вбивчий білий»

Саме під таким псевдонімом пише свою детективну серію неперевершена Джоан Роулінг.
Сергій Жадан «Вишиваний. Король України»

Лібрето опери «Вишиваний. Король України» авторства Сергія Жадана увійшло до короткого списку Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2021» у номінації «Красне письменство». Книга вийшла на замовлення Почесного консула Республіки Австрія в Харкові Всеволода Кожемяка.

Культурний фронт. Бібліотека

Культурний фронт.
Бібліотека

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції