Новини та події

«Діалоги після читання».Макс Кідрук «Бот. Ґуаякільський парадокс» від Українського інституту книги

У січневий надвечірок шанувальники творчості мегапопулярного Макса Кідрука завітали до бібліотеки на «діалоги після читання» технотрилера «Бот. Ґуаякільський парадокс». Говорили про гостросюжетну лінію роману, про життєві перипетії головних героїв – програміста Тимура Коршака та психіатра Лаури Дюпре.
Петро Нестеренко «Художній образ української книги ХХ-ХХІ століть»

Книга – це витвір мистецтва, пам’ятка культури певного часу. Досі ще не було такого видання, де б досліджувалися не тільки ілюстрації та книжкова графіка, а й інші компоненти книги. Проте сьогодні ми хочемо запропонувати вам до прочитання книгу Петра Нестеренка «Художній образ української книги ХХ-ХХІ століть».
Зустріч з книгою Стівена Р. Гандрі "Парадокс довголіття"

На лоні природи біля бібліотеки на Лебединці для членів ранкової руханки, людей поважного віку відбулося знайомство з книгою від Українського інституту книги "Парадокс довголіття". Автор – всесвітньо відомий хірург Стівен Р. Гандрі. З англійської переклала Ірина Павленко.
Національна кулінарна спадщина України

Українці – народ неймовірно гостинний. Пишний стіл – наша неодмінна традиція. З давніх давен українська їжа була поживною і корисною водночас. Історія національної кухні завжди доповнює, а іноді і пояснює історію народу.
Історичні праці про трагічне минуле України від УІК

Наші користувачі вже мали змогу протягом року ознайомитися з новими надходженнями від «Українського інституту книги». А зараз, по закінченню року, пропонуємо ще дві праці з трагічного минулого нашої історії: «Остання імперія. Занепад і крах Радянського Союзу» С. Плохія, та «Йосип Сталін. Фельдмаршал голодомору» В. Марочка.
Книжкове знайомство з романом Террі Пратчетт «Батько Вепр»

На книжкове знайомство з романом Террі Пратчетт «Батько Вепр», який надійшов у відділ документів з гуманітарних наук від Українського інституту книги, прийшли учасники Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя»

В грудневий надвечірок у бібліотеку завітали шанувальники сучасної літературної прози для обговорення роману букерівської лауреатки Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя», перекладений 50-ма мовами. Книга надійшла у фонд бібліотеки від Українського інституту книги.
Юрій Винничук. Збитошна пора

Сучасний український письменник, редактор літературних антологій, відомий блогер і політичний оглядач Юрій Павлович Винничук пройшов тернистий шлях до слави і успіху. Його називають батьком чорного гумору та містифікатором через тяжіння до вигадок загадкових історій для своїх романів.
Ліквідаторам аварії на Чорнобильськія АЕС присвячується…

Для автора написання повісті «Чорнобиль: я бачив» стало справою честі — розповісти правду. Адже він бачив… «Атомний» стаж Володимира Шовкошитного складає 11,5 років, з яких півтора року він керував групою ліквідації наслідків аварії на четвертому блоці ЧАЕС.
Різдвяний янгол

Зустріч з книгою від УІК "Різдвяний янгол": зимові оповідки з Карпат Ярослави Терлецької, Галини Петросаняк відбулася на лоні природи, біля бібліотеки на Лебединці для людей поважного віку, учасників ранкової руханки.
Станіслав Росовецький «Шевченко. Сучасна біографія»

Не має ще такого українця, який би не чув про видатного письменника, поета, художника, а також Великого Кобзаря, який став джерелом національної свідомості та символом України Тараса Григоровича Шевченка. Він покинув цей світ зарано. Саме тоді, коли його творчість піддавалася революції. Та й не встиг виконати три основні «заповіді» чоловіка: збудувати дім, посадити дерево та народити сина.
Дню Збройних Сил України присвячується…

«Історія десантно-штурмових військ Збройних сил України», авторами якої є М. Слободенюк і О. Фешовець, спеціалісти в галузі військової справи та патріотичного виховання – книга про патріотизм, самопожертву, самовіддачу та героїзм українських воїнів-десантників в різні історичні повоєнні періоди України.
"Де ти поділась, Бернадетт?" Марії Семпл

Зустріч з книгою від УІК "Де ти поділась, Бернадетт?" Марії Семпл відбулася на лоні природи, у парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка для людей поважного віку, членів ранкової руханки. Марія Семпл – авторка сценаріїв до багатьох телешоу. Дана книга після видання стала абсолютним бестселером, її перекладено 30 мовами. Вона ввійшла до короткого списку Жіночої літературної премії та здобула премію Alex Американської бібліотечної асоціації.
Правда та міфи про вакцинацію

Весь світ знову переживає нову хвилю захворювання на Covid-19, тому особливо актуальною для всіх є інформація про вакцинацію та імунітет. Пропонуємо ознайомиться з новими книгами з фонду відділу абонемента, які тематично допоможуть у вивченні питань здоров’я, ідентичності і протиріч між прихильниками та противниками щеплення.
Деніел Кіз. Відверто про Клавдію

Деніел Кіз — американський письменник, насамперед відомий як автор науково-фантастичного роману «Квіти для Елджернона».

Велике читання.
Рівненщина читає

Велике читання.
Рівненщина читає

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції