Новини та події

Класика американської літератури

Класика – це завжди актуально. Пригадаємо ще раз такого відомого американського письменника як Рей Бредбері та його «Кульбабове вино». Український інститут книги надав нашим читачам чудову нагоду прочитати його «Кульбабове вино» та продовження повісті - «Прощавай, літо». Читаємо, насолоджуємося, мріємо та пригадуємо щось своє, потаємне.
Олександр Найден «Українська народна лялька»

Українська народна лялька становить частину східнослов’янської та європейської лялькової культури ХХ ст. Вона є своєрідною моделлю українського селянського культурного простору. Книга О. Найдена «Українська народна лялька» несе в собі основну мету – показати красу народної автентичної ляльки.
Труднощі навчання

Дитина не може навчитися читати, не поєднує букви у склади, взагалі ніби «не бачить» деяких слів… Незграбна, часто спотикається… Пише погано, половина букв у слові відсутня, слова зливаються, дитина ніяк не може запам’ятати, що речення починається з великої букви… Дивиться розумними і сумними очима, погоджується та вибачається… А речення знову вийшло за лінійки в зошиті… Хочеться битися головою об стіну, але це все одно не допоможе… труднощі у навчанні…
Ґарет Джонс. «Ціна правди»

Книга «Ціна правди» стовідсотково належить до тих книг, про яку говорять – «прочитай обов’язково»! Ґарет Джонс, британський журналіст під час Голодомору відвідав українські села та став свідком страшної трагедії українців, яку організував сталінський режим. Після повернення на батьківщину він розповів світові про геноцид українського народу у 1932–1933 роках.
Ми поруч

«… Особлива дитина – перш за все дитина, а потім вже особлива». Л.С. Виготський
М. Дочинець. «Історії»

Життя – це дуже мало, навіть якщо довго. Життя – це дуже швидко, навіть якщо повільно. Не помирай, поки живеш… Немає поганого життя – є невміння жити. Сила особистості – в її здатності до психологічного захисту й опору.
Стівен Р. Гандрі «Парадокс довголіття»

Як залишатися здоровим, почуватися бадьорим і мати достатньо сил для досягнення цілей знає всесвітньовідомий кардіохірург доктор Стівен Р. Гандрі – автор популярної книги «Рослинний парадокс».
Френк Раян «Вірусосфера. Від застуди до COVID – навіщо людству віруси»

Звинувачуєте світову змову за штучно запущені хвороби? Чи навпаки радієте, що віруси допомагають організмові виводити весь непотріб і очищатися? Що з цього є правдою? І що взагалі криється під поширеним у наш час словом ВІРУС? Відповіді на поширені питання вже на сторінках видання «Вірусосфера. Від застуди до COVID – навіщо людству віруси».
Популяризація книг УІК бібліотеками Рівненщини

24 березня 2021року відбувся обласний вебінар «Промоція видань від Українського інституту книги». Мета вебінару – привернення уваги до питання поповнення фондів публічних бібліотек Рівненщини, ролі Українського інституту книги у цьому процесі, промоції читання і української літератури, а також напрацювання можливостей у підтримці книгочитання через промокампанії. Організатори вебінару – Рівненська ОУНБ, Рівненська обласна бібліотека для дітей та ГО «Рівненське обласне відділення УБА».
«Юкреінер»

Пропонуємо увазі читачів книгу за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони – від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. Ініціатор проекту та автор ідеї книги – Богдан Логвиненко, журналіст, письменник, автор мультимедійного проєкту «Ukrainer». 16 дослідницько-документальних експедицій, 100 тисяч кілометрів та понад 400 відвіданих населених пунктів, де побували волонтери, склалися в одне видання!

Велике будівництво
Програма Президента України

Велике будівництво
Програма Президента України

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції