Новини та події

Книга від УІК: Емілі Остер. Шпаргалка для батьків

Як дати раду, коли ви новоспечений татусь чи мамуся і щодня отримуєте сотні порад щодо догляду за дитиною, які не надто в’яжуться між собою. Кому вірити? Що насправді корисно дитині? І як не виснажувати себе надміру у перші роки після народження дитини?
Френк Герберт «Дюна»

Надзвичайно захопливий науково-фантастичний роман американського письменника Френка Герберта «Дюна», який є першим в низці з шести романів, що складають фантастичну сагу.
Ознайомлення з книгою Джека Ліндсі "Коротка історія культури"

У Світлиці бібліотеки відбулася лекція психоаналітика Олени Плахтини "Виховання дитини відповідно до її природи". В рамках заходу, С. Маркович, презентував увазі присутніх книгу автора Джека Ліндсі "Коротка історія культури", від Українського інституту книги.
Українська міфологія: тематичний перегляд книг від Українського інституту книги

У відділі соціокультурної діяльності для викладачів та студентів кафедри музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету проведено тематичний перегляд книг О. А. Кононенка:
«Майдан. Війна» - тема «Поетичного кола» визначена часом

«Осколки надій чи уламок крила? Болю високе скерцо… Я на Майдані тоді не була. Було моє серце» Щемливим віршем Любові Пшеничної розпочалася лютнева зустріч у «Поетичному колі». Документальні кадри відео «Майдан» допомогли пригадати драматичні події зими 2014 року, що змінила життя мільйонів українців.
Цікаво про видатних

Видатні особистості України… Що ми про них знаємо? І чи може біографічна книга зацікавити пересічного українця? Звичайно може, а особливо якщо це серія видань Парламентського видавництва "Славетні постаті України", яка цікава тим, що біографії видатних особистостей розкрито в дуже доступній та цікавій формі викладу матеріалу.
Перегляд новинок інклюзивної літератури

У відділі соціокультурної діяльності відбувся тематичний перегляд інклюзивної літератури для студентів групи Л-41 Рівненського державного гуманітарного університету спеціальності «Спеціальна освіта. Логопедія» та батьків ГО «Спілка інвалідів з дитинства «Передзвін».
Елізабет Кілбі «Розблоковане батьківство. Як виростити здорових і щасливих дітей в епоху інформаційних технологій»

Замість того аби гратися в ігри, що вимагають ініціативи та творчої уяви, гуляти на свіжому повітрі, займатися спортом, сучасні діти дедалі більше часу просиджують наодинці з комп’ютерним екраном. Це негативно впливає на їхнє здоров’я, здатність до навчання та мислення, нерідко робить дітей неспроможними спілкуватися з однолітками. Батькам доводиться постійно конфліктувати зі своїми чадами, які відмовляються виконувати домашні завдання чи доручені їм справи.
Метелики в обладунках

Усі батьки мріють про малюка, який принесе в дім радість та щастя. Однак народження дитини з особливими потребами назавжди змінює життя родини. «У вашої дитини церебральний параліч. Вона буде не такою, як усі, вона інвалід…» – ці слова приголомшують, руйнують усі ваші надії та плани.
Презентація книги Себастіана Фітцека «Пасажир №23»

Відбулася онлайн-презентація (платформа Google-meet) книги «Пасажир№ 23» від німецького автора бестселерів Себастіана Фітцека. Кримінально-психологічний детектив з гострим та яскравим атракціоном сюжетних ліній та персонажів, які з кожною сторінкою викликають все більше підозр.

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції