Новини та події

Марафон книг та ігор. Презентація книги Артема Чапая «Дивні люди» від УІК

14 вересня у відділі документів із гуманітарних наук відбулася зустріч-презентація книги від УІК Артема Чапая «Дивні люди». На заході були присутні студенти 1 курсу РДГУ факультету ДКМтФ.
Кейт Квінн «Мережа Аліси»

Кейт Квінн – американська письменниця, відома своїми творами історичної фантастики. Роман «Мережа Аліси» про війну, головними героями якого є жінки-розвідниці.
Дженніфер Вайнер «Добре в ліжку»

Ви любите себе, своє тіло? Чи задумувалися над тим, що стандарти краси просто заганяють нас у рамки? Сюжет книги знайомий кожній представниці прекрасної статі. Жінці, яку не відпускають дитячі комплекси та сімейні проблеми, яка хоче любові і визнання незважаючи на зовнішність, яка підлягає критиці суспільства не відповідаючи загальноприйнятим стандартам.
Коротка історія культури

У що ми віримо? Як ті чи інші риси та архетипи впливають на розвиток нації та як відбувається процес розвитку суспільства загалом? Відповіді ви знайдете у виданні Джека Ліндсі «Коротка історія культури».
Деніел Еверет Походження мови. Як ми навчилися говорити

Коли людина навчилася говорити? Якою була перша людська мова? Як розвивалися мови світу? Читайте у книзі Еверетт Даніела «Походження мови», отриманих від Українського інституту книги. У цьому виданні автор змальовує захопливу еволюцію — від появи перших слів до більш ніж 7000 окремих мов, якими людство спілкується нині.
Книга від УІК: Дашвар Люко #Галябезголови: роман

Сьогодні на лоні природи, біля бібліотеки на Лебединці для людей поважного віку відбулося знайомство з книгою Українського Інституту Книги Дашвар Л. #Галябезголови.: роман/ Люко Дашвар - Харків: «Клуб сімейного дозвілля», 2020. - 400с.
Кохання, яке не підвладне часу, у романі Розі Волш «Сім щасливих днів»

Пропонуємо вашій увазі нову книгу від Українського Інституту Книги. «Сім щасливих днів» Сари Волш — книга про любов для дорослих. Історія, де проста зустріч жінки та чоловіка поступово переростає у щось більше.
Секрети успішної риболовлі

Збиральництво та полювання на птахів, дрібних звірів і рибу є найбільш давніми джерелами існування людини.
Збірка «Львів. Кава. Любов»

Що об’єднує в собі запах кави, свіжої випічки, місто Лева й любов? Звичайно, що збірка оповідань «Львів. Кава. Любов», яка містить найчуттєвіші історії від найкращих українських авторів.
Андрій Кокотюха. Вигнанець та навчена відьма

Андрій Кокотюха – один з найвідоміших письменників–белетристів України, володар численних літературних премій, журналіст, сценарист, романи якого неодноразово екранізувалися. Народився в місті Ніжин, улюблений письменник Микола Гоголь. Перший художній твір написав у віці 7 років і до 12 років читав і писав тільки казки. Мало хто знає, але він мріяв стати бібліотекарем, працював збирачем меблів, різноробочим та муляром на будівництві, закінчив факультет журналістики. Його часто називають «батьком українського готичного детективу.
Історико-детективне міське фентезі у романі Світлани Тараторіної «Лазарус»

Фантастика – це один із найпопулярніших жанрів,тому саме сьогодні багато письменників намагаються залатати прогалини в українській фантастиці. Роман Світлани Тараторіної «Лазарус»,спочатку прийняв участь у конкурсі КМ-Букс, потім здобув премію Літакценту. Бібліотека отримала книгу від Українського інституту книги.
Фентезі-сага «Відьмак»

Магія Анджея Сапковського – у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують світ реальний, сучасний, що відірватися від книг неможливо.
Україна: герби та прапори

Нині Україна проходить непростий шлях становлення та зміцнення атрибутивних ознак державності передовсім в інститутах громадянського суспільства та масовій свідомості. Доволі яскравим й переконливим у цьому напрямі є процес відновлення регіональної символіки, а саме — створення і широка популяризація місцевих гербів і прапорів в інформаційному просторі суспільства. Вагомим свідченням цього є книга «Україна: герби та прапори», що побачила світ у парламентському видавництві і надійшла до бібліотеки від Українського інституту книги.
Знайомтесь: нова книга Мирослава Дочинця "Діти папороті"

Сьогодні, не дивлячись на дощову погоду, на лоні природи на "Лебединці" відвідувачі "Руханки" мали можливість ознайомитись з творчістю сучасного українського письменника Мирослава Дочинця, зокрема з його новим романом "Діти папороті", що надійшла у бібліотеку від Українського інституту книги.
Історія традиційних українських прикрас

В давнину, як і сьогодні, жінки одягали найрізноманітніші прикраси. Проте тоді вони були не лише гарними «цяцьками», а й мали особливе значення та навіть оберігали їхнього власника. Наприклад, намисто захищало від злих сил та зурочень, а також було символом здоров’я та дівочої вроди.

30 років Незалежності України

30 років Незалежності України

Велике будівництво.
Програма Президента України

Велике будівництво.
Програма Президента України

Велике читання.
Рівненщина читає

Велике читання.
Рівненщина читає

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції