Новини та події

Коментована виставка книг від Українського інституту книги

Користувачі відділу абонемента ознайомилися з книгами, які надійшли в бібліотеку від Українського інституту книги.
Книги серії «Політичні портрети» від УІК

В «Парламентському видавництві» в серії «Політичні портрети», започаткованій у 2018 році Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, друком вийшло більше 20 книг, присвячених знаковим постатям, які творили історію України.
Євгенія Кузнєцова «Спитайте Мієчку»

На вулиці жовтобагряна осінь, час загортатись у ковдри, пити гарячий чай та думками линути у тепле, сповнене сонячного проміння літо. Роман Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку» це саме та книга що занурює у літо з головою і до останньої сторінки оточує його теплом та п’янкими ароматами.
Бесіда за книгою Тіни Сіліґ «Що варто знати у свої 20»

У відділі абонемента відбулась бесіда зі студентами спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» та викладачами кафедри Документальних комунікацій і бібліотечної справи за книгою Тіни Сіліґ «Що варто знати у свої 20».
Жіноча компанія

«Успіх – це пристрасть до того, що ти робиш…» (Лінда Роден). Поради й натхнення сотні жінок, які представляють різні народи й культури світу, подані у книзі Ґрейс Бонні «Жіноча компанія : Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць» (2020). Ці жінки зуміли реалізувати свої таланти, творячи прекрасні речі, підтримуючи інших.
Сара Джіо «На добраніч, Джун»

Відділом абонемента була підготовлена виставка однієї книги з бесідою. Це роман відомої американської письменниці Сари Джіо «На добраніч, Джун», який надійшов у бібліотеку від Українського інституту книги.
Вільям Сірс, Марта Сірс «Книга про здорову вагітність»

Чого ви найбільше очікуєте від авторів книжки про вагітність? Правильно, поради від матерів з досвідом і фахівців високої кваліфікації та найсвіжішу, найавторитетнішу інформацію, за допомогою якої можна насолоджуватися здоровою вагітністю і народити здорову дитину.
Казимир Малевич – гуру супрематизму

Пропонуємо вашій увазі книгу І. Коляди «Казимир Малевич» із серії «Знамениті українці».
Гурман-презентація психологічного романа «Мовчазна пацієнтка» від УІК

Відбулася презентація психологічного роману британського письменника Алекса Майклідіса - «Мовчазна пацієнтка», де присутніми стали студенти спеціальності «Практична психологія» Рівненського МЕГУ. Адже книга пронизана різноманітними психологічними деталями, що неабияк зацікавить не лише любителів даного жанру, а особливо майбутніх психологів.
Роберт Ґалбрейт та його цикл романів про Корморана Страйка

28 вересня о 15.00 у відділі абонемента що в Бібліотеці на Лебединці відбулась зустріч-обговорення циклу детективних романів Роберта Ґалбрейта про приватного детектива Корморана Страйка.
Сергій Павленко Іван Мазепа. Догетьманський період

Представляємо увазі читачів ще одну книгу досліджень про гетьмана Івана Мазепу від відомого українського журналіста, публіциста, історика-краєзнавця Сергія Павленка «Іван Мазепа. Догетьманський період». Сергій Павленко є автором понад півтора десятка історичних книг, не враховуючи упорядкованих збірок документів і робіт у співавторстві. Але більше уваги він все ж таки присвятив темі Гетьманщини та Івана Мазепи.
Святині княжої України

Всім поціновувачам творів сакрального мистецтва відділ мистецтв нашої книгозбірні рекомендує ознайомитися із виданням А. Комарницького та Б. Зятика «Святині княжої України». В альбомі зібрано сакральні твори, які представляють найважливіші види візуальних мистецтв княжої України: монументальне малярство, мініатюру та іконопис.
Том Батлер-Боудон «Психологія. 50 видатних книг»

Якщо ви завжди хотіли зануритися в захопливі глибини психології, однак у вас ніколи не вистачало часу перечитати основні наукові праці – ця книга для вас! «Психологія. 50 видатних книг. Ваш путівник найважливішими роботами про мозок, особистість и людську природу» – це сучасна робота англійського автора Тома Батлера-Боудона, який у кілька сотень сторінок умістив основні ідеї психології, викладені в 50 працях найвидатніших науковців.
Книжкова виставка «Коли богами були ріки, або предки українців та їх мови»

У відділі документів з гуманітарних наук знаходиться унікальна книга від УІК Віктора Лакизюка «Коли богами були ріки» і саме у цьому відділі розгорнулася виставка присвячена українській мові та цій книзі. Книга відомого історика-лінгвіста розкриває тему походження української мови та етноса в цілому, указує нові напрямки дослідження коренів українців як нації.
Роман-апокриф Ірен Роздобудько «Фаріде»

Роман сучасної української письменниці Ірен Роздобудько «Фаріде», який надійшов у нашу бібліотеку від Українського інституту книги, дуже зацікавив користувачів відділу абонементу.

Культурний фронт. Бібліотека

Культурний фронт.
Бібліотека

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції