Новини та події

Обрано Культурного патрона громади!

На Рівненщині вперше проходив обласний конкурс-рейтинг "Культурний патрон громади". Його проведення ініціювала Громадська організація «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації». Конкурс проводився з метою виявлення та поширення кращих практик проведення реновації бібліотек представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад Рівненської області задля підвищення інтелектуального і духовного розвитку місцевої спільноти, стимулювання професійної ініціативи і творчої активності бібліотекарів, активізації адвокаційної діяльності бібліотек.
Підведення підсумків щорічного обласного огляду-конкурсу "Краща сільська бібліотека - 2021"

Шановні колеги! 2 вересня відбулося засідання членів конкурсної комісії та підведення підсумків щорічного обласного огляду-конкурсу "Краща сільська бібліотека - 2021". Зустріч відбулася у гібридному форматі. Онлайн доєдналися голова журі конкурсу - Ірина Віталіївна Федорчук, заступник директора Острозької міської публічної бібліотеки.
Цикл вебінарів «Авторські проєкти бібліотекарів Рівненщини»

Цикл вебінарів «Авторські проєкти бібліотекарів Рівненщини» – стартував в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці (РОУНБ) 14 квітня 2021 року. Розглядались успішні кейси реалізації двох проектів: «Бібліотека – інклюзивний простір для молоді» відділу соціокультурної діяльності РОУНБ та «Відеозустрічі в Острозькій бібліотеці» Центральної бібліотеки Острозької територіальної громади.
Конкурс "Краща сільська бібліотека"

Шановні бібліотекарки та бібліотекарі! ГО "РОВ УБА" оголошує старт щорічного обласного огляду-конкурсу "Краща сільська бібліотека"!
Увага! Конкурс!

Шановні бібліотекарки та бібліотекарі! ГО "РОВ УБА" оголошує старт нового обласного конкурсу-рейтингу "Культурний патрон громади"!
Всеукраїнська конференція «Роль бібліотек у цифровій інклюзії»

22 березня на базі бібліотеки відбулася Всеукраїнська онлайнова конференція «Роль бібліотек у цифровій інклюзії». Захід організовано та проведено у партнерстві з ВГО Українська бібліотечна асоціація та компанією «Хуавей Україна». Онлайнова конференція відбулася на платформі ZOOM з трансляцією на сторінці Української бібліотечної асоціації у Facebook.
А Ви вже стали членом Української бібліотечної асоціації?

Шановні друзі, колеги, партнери! Кожен професіонал хоче зустріти однодумців та нових друзів, допомогти порадою та обмінятись досвідом, професійно зростати та розвиватися…
Відбувся вебінар з питань функціонування та розвитку бібліотечних закладів області в нових умовах

21 січня 2021 року на базі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки проведено вебінар, присвячений проблемним питанням діяльності публічних бібліотек у перехідний період (в умовах новостворених територіальних громад). Захід організовано обласною книгозбірнею спільно з Рівненським обласним відділенням Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» на платформі Google Meet.
Оголошено конкурс на девіз Української бібліотечної асоціації 2021 року

Президія ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс на девіз Української бібліотечної асоціації 2021 р. Концепція девізу має відображати роль бібліотек у сучасному світі, сприяти розумінню суспільством і кожним громадянином значення бібліотек для сьогодення та майбутнього України.
На Рівненщині відбулася щорічна Конференція ГО «РОВ УБА»

9 грудня бібліотекарі публічних бібліотек області стали учасниками щорічної обласної Конференції рівненського осередку УБА, яка пройшла в онлайн-форматі на основі сервісу Google Meet. Учасники – 137 фахівців, які працюють в обласних, центральних районних та міських бібліотеках, сільських філіях.
Щорічна конференція РОВ УБА

Запрошуємо дійсних та потенційних членів ГО "Рівненське обласне відділення УБА" до участі у щорічній конференції, яка відбудеться в онлайн форматі 9 грудня 2020 року.
Вітаємо сучасні бібліотеки

Громадська організація "РОВ УБА" рада оголосити результати конкункурсу "Краща сільська бібліотека".
Фотоконкурс для бібліотек Рівненщини

ГО «РОВ УБА» реалізує проєкт «Бібліотека – інклюзивний простір для молоді», який цьогоріч здобув перемогу в обласному конкурсі проєктів від управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації.
XI Львівський міжнародний бібліотечний форум, 15-20 вересня 2020 р.

Українська бібліотечна асоціація анонсує XI Львівський міжнародний бібліотечний форум, що відбудеться 15-20 вересня 2020 р. в режимі онлайн
Конкурси та відзнаки ВГО Українська бібліотечна асоціація у 2020 р.

Шановне професійне товариство! Нагадуємо вам, що 31 серпня закінчується прийом документів на Всеукраїнські конкурси, оголошені УБА. Не прогавте свій шанс на перемогу!

Велике читання.
Рівненщина читає

Велике читання.
Рівненщина читає

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції