Новини та події

Нагородження переможців обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне»
09.11 2017 | Новини бібліотеки | Прочитано: 82


До Дня української писемності та мови у бібліотеці підвели підсумки щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» та нагородили переможців Грамотами обласного та міського товариства «Просвіта» і подарунками.

За результатами роботи журі визнано переможцями:

 

у номінації "поезія" серед учнів молодших класів:

Криловця Володимира, учня 5 класу Вельбівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Острозького  району;

Юрко Карину, ученицю 8 класу Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, члена літгуртка “Струни душі”;

Рогаль Анну, ученицю 6 класу Мирогощанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Дубенського району;

Сидорчук Надію, ученицю 1 класу Рівненської гуманітарної гімназії, члена літстудії “ЛітЕра”

Мосійчук Тетяну, ученицю 7 класу Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району;

Тудзе Олександру, ученицю  6 класу Новинодобрятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Млинівського району;

у номінації "проза" серед учнів молодших класів:

Бензюк Тетяну, ученицю 7 класу Туменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубровицького району;

Щербатюк Дарину, ученицю 8 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія”;

Кирильчука Святослава, учня 7 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 12;

Панасович Валентину, ученицю 2 класу Решуцької загальноосвітньої школи І ступеня Рівненського району;

Шмат Катерину, ученицю 8 класу Будки-Сновидовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рокитнівського району;

Должнікову Діану, ученицю 8 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23

 

у номінації "поезія" серед учнів старших класів:

Комелькову Анну, ученицю 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. В.І.Короленка, члена літстудії “ЛітЕра”;

Водько Юлію, ученицю 11 класу Вараської гімназії;

Чернецьку Ірину, ученицю 9 класу Деражненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільського району;

Качуровську Анастасію, ученицю 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів “Центр надії”;

Бричку Тетяна, ученицю 11 класу Кисорицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рокитнівського району;

Лебідь Вікторію, ученицю 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13.

 

у номінації "проза" серед учнів старших класів:

Скупську Кароліну, ученицю 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";

Дейнеку Павла, учня 9 класу Купельської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Рокитнівського району;

Пальчевську Мар’яну, ученицю 9 класу Рівненського економіко-правового ліцею, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";

Гунько Галину, ученицю 10 класу Деражненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільського району;

Кухарук Світлану, ученицю 9 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28, члена літстудії “Пролісок”;

Ткачука Андрія, учня 10 класу Мильчанського загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району.

 

у номінації "публіцистика":

Яцюк Валерію, ученицю 8 класу Микитицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дубенського району;

Лехкобит Анжелу, ученицю 10 класу  Ясногірської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Сарненського району, члена літгуртка “Пролісок”;

Рубеля Дмитра, учня 9 класу  Кузьмівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сарненського району;

Верзун Альбіну, ученицю 5 класу Берестівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” Дубровицького району;

Самко Тетяну, ученицю 9 класу Берестівського навчально-виховного комплексу “ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ” Дубровицького району;

Охмак Катерину, ученицю 10 класу Рівненської гуманітарної гімназії, члена народного літературного об’єднання "Поетарх";

Сидорову Дарію, ученицю 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

 



Коментарі (0)



усі новини та події »
#1 #2 #3 #4 #5 #6

Книжкові виставки

  • з 1 по 12 листопада

    Коментована книжкова виставка «Ірен Роздобудько. Письменниця, поетеса, журналістка». До 55-річчя від дня народження української письменниці

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 16 листопада

    «Видатний діяч національного відродження». До 160-річчя від дня народження Д. Багалія, видатного українського вченого, громадського діяча

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Рівняни – Герої Небесної Сотні». До Дня Гідності та Свободи

    Відділ краєзнавчої л-ри ІV поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Мистецтво чути світ». До Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Найважливіша функція держави – інформаційна безпека»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Від ремесла – до творчості». До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    Рівненщина у полум’ї Української народної революції (1917–1921 рр.)

    Відділ краєзнавчої л-ри ІV поверх

  • з 1 по 30 листопада

    Виставка-інсталяція «Золоті кросна долі Ганни Леончук». До 100-річчя від дня народження майстра художнього ткацтва, першого на Рівненщині заслуженого майстра народної творчості України

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Вільний книгообмін»; «Популярні аудіокниги»; «Нові надходження художньої літератури»; «Книги письменників – лауреатів літературного конкурсу «Коронація слова»; «Письменники рідного краю»; «Нова періодика для дозвілля»

    Відділ абонемента ІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Економіка України: ключові проблеми розвитку»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 листопада

    Краща книга Рівненщини

    Відділ краєзнавчої л-ри ІV поверх

  • з 1 по 30 листопада

    «Пішоходи та водії на дорозі: правила безпеки»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 6 по 16 листопада

    «Історія Рівненщини в особах»

    Читальна зала IV поверх

  • з 10 по 31 листопада

    Лабораторія фантастики Астрід Лінгрен. До 110-ї річниці шведської письменниці

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 10 по 31 листопада

    Виставка-присвята «Світ Джонатана Свіфта». До 350-ї річниці від дня народження англійського письменника

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 15 по 31 листопада

    «Польський детектив»

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 15 по 30 листопада

    «Сільськогосподарська продукція – стимул інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектора»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 20 по 30 листопада

    «Речник світлої Христової віри». До 300-річчя від дня народження Григорія Кониського, видатного українського просвітителя, громадського діяча, філософа, письменника

    Читальна зала IV поверх

  • з 20 по 30 листопада

    «Трагедія української нації». До Дня пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій

    Читальна зала IV поверх

  • з 22 по 30 листопада

    «Її молитви теплять душу». До 70-річчя від дня народження Катерини Мотрич, української, письменниці

    Читальна зала IV поверх

  • 30 листопада

    Віртуальна, книжкова виставка на сайті РОУНБ (http://libr.rv.ua) «Літературні постаті: Катерина Перелісна». До 115-річниці від дня народження української письменниці

    Читальна зала IV поверх



    Фотогалерея