Бібліофест - 2012


Обласний фестиваль-конкурс інноваційного бібліотечного досвіду «Бібліофест»

Наказ 2012 р.Положення 2012 р.

Переможці 2011

bf1   "Бібліофест - 2012" повністю присвячений темі впровадження новітніх інформаційних технологій у бібліотечну практику. Велика частина робіт, що взяли участь у конкурсному відборі були презентовані бібліотеками-учасницями програми "Бібліоміст". З часу перемоги у програмі у цих бібліотеках було засновано чималу кількість нових послуг та форм роботи, що базуються на використанні технічного та програмного забезпечення, отриманого завдяки участі в програмі. Проекти були представлені окремими бібліотечними працівниками та авторськими колективами, що дало можливість зібрати погляди окремих спеціалістів на інновації у бібліотечній діяльності. До участі в конкурсі було надіслано 84 проекти, з них: 13 конкурсних робіт представили обласні бібліотеки, 21 центральні районні та міські бібліотеки, 30 сільські бібліотеки, 20 робіт не було включено до конкурсної програми, як такі, що не відповідають вимогам змагання. 

Переможцями конкурсу стали:
Гран-прі

Назва: «Повнотекстова база даних «Краєзнавство»»

Автори: Андрощук Людмила Анатоліївна, завідувачка відділом автоматизації бібліотечних процесів Березнівської центральної районної бібліотеки

Гурин Олена Іванівна, завідувачка сектором ДІБР процесів Березнівської центральної районної бібліотеки

Пономаренко Світлана Анатоліївна, бібліограф з краєзнавства процесів Березнівської центральної районної бібліотеки

Поліщук Тетяна Миколаївна, старший адміністратор відділу автоматизації бібліотечних процесів процесів Березнівської центральної районної бібліотеки

НОМІНАЦІЯ «КРАЩИЙ ДОСВІД СТВОРЕННЯ РЕСУРСУ»

Категорія обласні бібліотеки

Назва: "Мультимедійна бібліографічна мандрівка "Казкова подорож Україною"

Автор: Романова Майя Мирославівна, бібліограф Рівненської державної обласної бібліотеки для дітей

Категорія: центральні районні/міські бібліотеки

Назва: ««Бібліоnews» – блог Рокитнівської центральної районної бібліотеки»

Автор: Лісовець Оксана Миколаївна, провідний бібліотекар Рокитнівської центральної районної бібліотеки

Категорія: сільські/міські бібліотеки

Назва: «Створення веб-сторінки Вербської публічно-шкільної бібліотеки на сайті Дубенської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек»

Автор:Ходневич Любов Іполитівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Верба Дубенського району

НОМІНАЦІЯ «ЗАСТОСУВАННЯ ІКТ В БІБЛІОТЕЧНОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ»

Категорія: обласні бібліотеки

Назва: Читайте – це цікаво: з досвіду створення інформаційного ресурсу та його використання

Автор: Юшкова Нонна Анатоліївна, провідний бібліотекар відділу формування бібліографічного ресурсу, БД та обслуговування користувачів Рівненської державної обласної бібліотеки

Категорія: центральні районні/міські бібліотеки

Назва: «Кіномайданчик «Планета Кіно» для дітей з вадами слуху»

Автори: Ламах Наталія Георгіївна, бібліотекар відділу обслуговування Острозької центральної районної бібліотеки

Ламах Олена Дмитрівна, бібліотекар відділу обслуговування Острозької центральної районної бібліотеки

Матвійчук Оксана В’ячеславівна, бібліотекар відділу обслуговування Острозької центральної районної бібліотеки

Погожевська Марія Леонтіївна, працівник Інтернет-центру Острозької центральної районної бібліотеки

Категорія: сільські/міські бібліотеки

Назва: «Спілкування без кордонів»

Автор: Захожа Наталія Миколаївна, завідувачка публічно-шкільної бібліотеки с. Ставок Костопільського району

НОМІНАЦІЯ «МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА»

Категорія: обласні бібліотеки

Назва: «Створення аудіопідкастів для незрячих та слабозорих людей на сайті Рівненської державної обласної бібліотеки»

Автор: Шинковська Ірина Вікторівна, провідний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Рівненської державної обласної бібліотеки

Категорія: центральні районні/міські бібліотеки

Назва: «Новітні технології і ми»

Автор: Рябчук Марія Борисівна, бібліотекар Березнівської центральної районної дитячої бібліотеки

Категорія: сільські/міські бібліотеки

Назва: «Web 2.0 в бібліотеці або використання соціальних сервісів у бібліотечній роботі».

Автор: Лаптєва Лариса Федорівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Грем’яче Острозького району


#1 #2 #3 #4 #5 #6

Книжкові виставки

  • з 1 по 30 грудня

    «Великий мрійник»: до 90-річчя від дня народження Олеся Бердника, українського письменника, філософа, громадського діяча

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 15 січня

    «Страви різдвяного столу»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Економіка України: тенденції розвитку»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Різдвяні подарунки своїми руками»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Чарівні казки Нового року»

    Відділ абонемента ІІ поверх

  • з 1 по 30 грудня

    Рівненщина у полум’ї Української народної революції (1917–1921 рр.)

    Відділ краєзнавчої літератури IV поверх

  • з 1 по 30 грудня

    «До власного літературного слова я йшов усе життя»: до 80-річчя від дня народження Андрія Содомори – українського перекладача, письменника, науковця

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 30 грудня

    «Новорічні вироби своїми руками»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Вільний книгообмін»; «Популярні аудіокниги»; «Нові надходження художньої літератури»; «Книги письменників – лауреатів літературного конкурсу «Коронація слова»; «Письменники рідного краю»; «Нова періодика для дозвілля»

    Відділ абонемента ІІ поверх

  • з 1 по 30 грудня

    «Святкові страви на новорічному та різдвяному столі»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 31 січня

    Краща книга Рівненщини

    Відділ краєзнавчої літератури IV поверх

  • з 1 по 30 грудня

    «Енергетика України: сучасний стан та перспективи на майбутнє»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 грудня

    «Рекомендує бібліотекар»

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 30 грудня

    Коментована книжкова виставка «125 років від дня народження Миколи Куліша (1892–1942)»

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Сільськогосподарська продукція – стимул інвестиційного розвитку аграрного сектору»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 грудня

    Виставка-інсталяція «Новорічні передзвони»

    Читальна зала IV поверх

  • з 1 по 31 січня

    «Вічність на дотик»: до 70-річчя письменника Сергія Рачинця

    Краєзнавчий відділ IV поверх

  • з 1 по 31 січня

    Січень: письменники ювіляри: Галина Журба (1888–1979); Василь Галета (1928–1988); Ольга Ткачук (1913–1983); Юрій Горліс-Горський (1898–1946)

    Краєзнавчий відділ IV поверх

  • з 2 по 31 січня

    Коментовані книжкові виставки до ювілейних дат українських письменників Василя Стуса, Володимира Сосюри

    Читальна зала IV поверх

  • з 3 по 22 січня

    «Різдвяні свята в Україні: звичаї та обряди»

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 3 по 17 грудня

    Виставка-ювілей «Прозріння та розчарування поета»: до 220-річчя від дня народження німецького поета Генріха Гейне

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 3 по 31 січня

    «Різдвяні мотиви у творчості українських композиторів і живописців»

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 14 по 28 грудня

    Виставка-історія. Прижиттєві видання творів Ю. Словацького, Ю.-І. Крашевського, А. Міцкевича

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 3 по 31 січня

    «Андріано Челентано – улюбленець радянських жінок»: до 80-річчя від дня народження італійського співака, кіноактора і композитора

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 15 по 30 грудня

    Виставка-кросворд «Святитель Микола Чудотворець»

    Читальна зала IV поверх

  • з 20 по 29 грудня

    Персональна виставка «Вшановуємо лауреатів! Джон Сте́йнбек – лауреат Пулітцерівської премії за роман «Грона гніву»: до дня народження письменника

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх



    Фотогалерея