Професійний візит бібліотекарів Рівненщини до Луцька


1 липня 2021 р. в цей сонячний, чудовий день, після майже півтора року карантинних обмежень, бібліотекарі Рівненщини завітали до старовинного міста Луцьк, де відвідали та ознайомилися з діяльністю книгозбірень Луцької міської централізованої бібліотечної системи в рамках професійного візиту, організованого ГО «Рівненське обласне відділення Української бібліотечної асоціації».

Бібліотекарі, сповнені ентузіазму і натхнення, приїхали вивчати практичний досвід роботи луцьких книгозбірень у напрямку організації бібліотечного обслуговування різних груп населення громади, організації сучасних бібліотечних просторів для роботи, навчання, творчості, ділової діяльності, проєкних ініціатив та розвитку інноваційних послуг на місцях.

Програма професійного візиту передбачала відвідування коворкінг-центру «Book-центр» у бібліотеці-філії № 6, бібліотеки-філії № 2 для дітей з сучасним простором сімейного дозвілля, центральної бібліотеки для дітей «Бібліотека-студія ДіМ» та оглядові екскурсії історичними місцями міста, а саме, екскурсія Музеєм Волинської ікони та старовинним Замком Любарта.

Що вразило:

- сучасні інтер’єри бібліотек, які приваблюють до себе відвідувачів;

- комп’ютерне та мультимедійне оснащення, яке дає можливість впроваджувати цифрові послуги;

- професійно грамотно організований простір бібліотек, де є можливість провести та стати учасником майстер-класів, творчих та ділових зустрічей, заходів неформальної освіти для набуття громадою нових знань і вмінь;

- пропозиція цікавих інтелектуально-пізнавальних заходів та культурно-мистецьких івентів для дорослих, дітей та підлітків, молоді;

- активні та креативні бібліотекарки, котрі роблять громаду міста щасливою.

Важливо:

- діяльність закладів підтримується фінансовими вкладеннями міської влади для розвитку бібліотечних закладів та корисних послуг для громади;

- публічні бібліотеки стали місцем проведення важливих зустрічей представників влади, локаціями для прийому делегацій в рамках культурного співробітництва, проведення значних міських подій.

Дякуємо департаменту культури Луцької міської ради та колегам-бібліотекарям за теплий прийом, яскраві професійні враження та позитивні емоції.

Ось такий він, несподівано насичений і захоплюючий своїми враженнями професійний візит у Луцьк.

Науково-методичний відділ

 


Культурний фронт. Бібліотека

Культурний фронт.
Бібліотека

Книги від Українського
інституту книги

Книги від Українського інституту книги

Електронні каталоги

Електронні каталоги

Рівне та рівняни у фотографіях

Рівне та рівняни у фотографіях

Революція Гідності. Війна

Революція Гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції