Бібліофест - 2013


«Бібліофест 2013» стартував у червні 2013 року та був підтриманий Рівненською обласною бібліотекою для дітей, Рівненською обласною бібліотекою для молоді, Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації, управлінням культури Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненською обласною організацією профспілок працівників культури.

До участі в конкурсі було надіслано 59 проектів, з них: 5 конкурсних робіт представили обласні бібліотеки, 19 центральні районні та міські бібліотеки, 24 сільські бібліотеки, 10 робіт не було включено до конкурсної програми, як такі, що не відповідають вимогам змагання.

Всі роботи було відсортовано за чотирма номінаціями:
- «Бібліотеки в соціальних мережах»;
- «Популяризація книги місцевого автора»;
- «Музейні експозиції»;
- «Молодіжна ініціатива» (різнопланові роботи молодих бібліотечних спеціалістів віком до 35 років).

У кожній номінації було визначено троє переможців (серед обласних, районних та сільських бібліотек), а також гран-прі конкурсу.

Гран-прі

Автор: Логощук Олена Володимирівна, завідуюча відділом обслуговування Березнівської центральної районної бібліотеки

Назва: «Буктрейлер «Лабіринти думок»»

Номінація "Бібліотеки в соціальних мережах"

Категорія: центральні районні/міські бібліотеки

Автор: Монастирська Юлія Степанівна, бібліотекар інтернет-залу Млинівської центральної районної бібліотеки

Назва: «Стань бібліотеці другом»

Номінація "Популяризація книги місцевого автора"

Категорія: обласні бібліотеки

Автор: Молчанова Світлана Миколаївна, провідний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу Комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради
Назва: «Веб-квести як інноваційна форма популяризації літератури рідного краю»

Категорія: центральні районні/міські бібліотеки
Автор: Слобода Галина Іванівна, бібліотекар Кузнецовської міської публічної бібліотеки
Назва: «Буктрейлер «Зів’ялі анемони ожили»»

Категорія: сільські/міські бібліотеки
Автор: Кравчук Тетяна Михайлівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Крилів Корецького району
Назва: «Краєзнавчий експрес «Моє село – краплиночка на карті України»»

НОМІНАЦІЯ: «МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА»

Категорія: обласні бібліотеки

Автор: Дісик Мирослава Богданівна, бібліотекар відділу абонемента Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради
Назва: «Кімната сімейного читання»

Категорія: сільські/міські бібліотеки
Автор: Лаптєва Лариса Федорівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Гремя’яче Острозького району
Назва: «Створення позитивного іміджу бібліотеки»

НОМІНАЦІЯ: «МУЗЕЙНІ ЕКСПОЗИЦІЇ»

Категорія: сільські/міські бібліотеки

Автор: Ромашук Надія Олександрівна, завідувачка публічно-шкільною бібліотекою с. Прислуч Березнівського району
Назва: «Село моє – краса моя і сила, душі і серця неосяжний світ…»

Під час підведення підсумків фестивалю-конкурсу «Бібліофест проходив конкурс "Голосне читання для дітей", участь в якому взяли 10 бібліотечних працівників області. Переможцем конкурсу стала Вовк Ліна Юлівна, бібліотекар Дубенської центральної міської бібліотеки за читання народної української казки «Івасик Телесик».

#1 #2 #3 #4 #5 #6

Книжкові виставки

  • з 1 по 20 червня

    Демонстрація виставки майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва Ніни Масюк та Любові Ципан м. Вараш «Мелодії вічного джерела»

    Відділ виробничої л-ри ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    Демонстрація виставки виробів клубівців «Майстриня» «Стильні, корисні вироби вив’язані гачком та створені своїми руками»

    Відділ виробничої л-ри ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Татарсько-запорізький футурист – Давид Бурлюк»: До 135-річчя від дня народження українського художника, поета, теоретика мистецтва

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Лікарські польові та городні трави: вирощуємо, збираємо, лікуємося»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Неперевершений майстер фламандського бароко Пітер Пауер Рубенс»: До 440-річчя від дня народження живописця

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Контрапункти життя творчості Миколи Дремлюги»: До 100-річчя від дня народження українського композитора і педагога

    Відділ мистецтв ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Сучасні технології швейного виробництва»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    Рівненщина у полум’ї Української народної революції (1917–1921 рр.)

    Краєзнавчий відділ IV поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Новини літератури: оновлені підручники на допомогу навчальному процесу»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Вільний книгообмін» «Популярні аудіокниги» «Нові надходження художньої літератури» «Книги письменників – лауреатів літературного конкурсу «Коронація слова» «Письменники рідного краю» «Нова періодика для дозвілля»

    Відділ абонемента ІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    «Свійські тварини, птахи: догляд, годівля»

    Відділ виробничої літератури ІІІ поверх

  • з 1 по 30 червня

    Краща книга Рівненщини (2017)

    Краєзнавчий відділ IV поверх

  • з 1 по 30 червня

    Національний пантеон «Козацькі могили»: До 50-річчя створення музею «Козацькі могили»

    Краєзнавчий відділ IV поверх

  • 5 червня

    «Людина і природа»: Відеовиставка: До Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 5 по 30 червня

    Інформаційна виставка «Послуги е-урядування – громадянам»:

    Читальна зала IV поверх

  • 12 червня

    Виставка-загадка «У світі німецьких казок»

    Відділ іноземної л-ри ІІІ поверх

  • з 15 по 30 червня

    «Сила закону – сила держави»: До Дня Конституції України

    Читальна зала IV поверх

  • 29 червня

    Віртуальна, книжкова виставка на сайті РОУНБ http://libr.rv.ua) «Найскандальніші книги ХІХ-ХХІ ст.»

    Читальна зала IV поверх

  • 29 червня

    Віртуальна, книжкова виставка на сайті РОУНБ http://libr.rv.ua) « … Мої сумні і радісні дороги». Мистецький портрет Бориса Забути: До 70-річчя від дня народження рівненського композитора, виконавця, заслуженого працівника культури України

    Відділ мистецтв ІІІ поверх



    Фотогалерея