Важлива інформація!

Акція «Відправ книгу на відпочинок»
Акція - 2019-06-10T112132.220

Літнє сонце і довгоочікувана відпустка ваблять передчуттям подорожей і свіжих, яскравих вражень. Можна насолоджуватися відпочинком на березі моря, але є й інша альтернатива – відкрити для себе незвідані куточки нашої країни. Кількість туристичних маршрутів для мандрівників неухильно зростає, оскільки краса і чудеса природи завжди будуть залучати та дивувати людей.

А ще аби підігріти ваше бажання, маємо чудову ідею. Прийміть участь в акції «Відправ книгу на відпочинок» і отримайте головний приз.

Щоб взяти участь в акції необхідно надіслати нам свої світлини відпочинку з книгою.

Кожен може стати учасником акції. Головна умова – бути (стати) читачем бібліотеки. Надсилати фото можна протягом червня-вересня. Один учасник може надіслати декілька робіт.

Голосування відбуватиметься у кінці кожного місяця. Проголосувати за улюблене фото можна буде шляхом онлайн-голосування у Facebook.

Чекаємо ваші пропозиції за адресою – metod@libr.rv.ua. Обов’язково, в листі мають бути вказані особисті дані та номер телефону, а також номер читацького квитка.

Основними завданням акції є виховання культури читання та любові до книги серед дітей та молоді, та залучення нової читацької аудиторії.

Підписуйтесь на наші сторінки, щоб бути завжди в курсі всіх цікавих новин та подій.

м. Рівне вул. Короленка, 6

0362 26-35-85/067 360 7427

http://libr.rv.ua/

https://www.facebook.com/libr.rv/

https://www.instagram.com/rivnelibrary/

http://rivne.travel/uaКоментарі (0)