ART-палітра: локація бібліотека


Проект «ART-палітра: локація бібліотека» був реалізований у 2019 році за підтримки міні-гранту Рівненського обласного відділення Української бібліотечної асоціації на підтримку бібліотечних ініціатив. Проект був спрямований на підтримку молодих митців Рівненщини та розвиток культурного дозвілля шляхом створення бібліотечної сучасної мистецької локації. Учасниками проекту стали митці-аматори, творча молодь, фахівці у сфері мистецтва, волонтери, громада та гості міста.

Були придбані мольберти, на яких представлялись роботи талановитої творчої молоді міста. В рамках проекту проведено 6 художніх виставок з живопису, графіки, фотомистецтва, витинанки; 4 публічні лекції з історії та сучасного мистецтва; 2 воркшопи з колажу та витинанки; зустріч з українським художником Володимиром Гарбузом.

Проведені заходи згуртували креативних молодих людей довкола мистецтва та дозволили їм реалізовувати потребу в творчості і представити свої досягнення глядачеві. Чимало молодих митців відкрили для себе бібліотеку як центр культурних інновацій та підтримки молодіжних ініціатив.

Проект був підтриманий медійно рядом публікацій у регіональних інтернет-виданнях, на веб-сайті бібліотеки та у соцмережах. Телебачення висвітлювало наші мистецькі імпрези у своїх програмах.

Детальніше про проект:

Хамедюк А. І. ART-палітра: локація бібліотека // Мапа бібліотечного досвіду : огляд інновац. бібл. досвідів та впровадж. бібл. послуг / Рівнен. обл. універс. наук. б-ка ; ред.-упоряд.: Н. П. Волян ; ред.: О. М. Зень ; відп. за вип.: О. Л. Промська. – Рівне : [б. в.], 2019. - С. 10-12.


Електронні каталоги

Електронні каталоги

3D-тур бібліотекою

Подорож бібліотекою

Революція гідності. Війна

Революція гідності. Війна

Освітній навігатор

Освітній навігатор

Аудіобібліотека

Аудіобібліотека

Віртуальні виставки

Віртуальні виставки

Видання бібліотеки

Видання бібліотеки

Електронна доставка документів

Електронна доставка документів

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Конкурс "Краща книга Рівненщини"

Цифрові колекції

Цифрові колекції