Про проєктЦифрова колекція «Духовний світ Валерія Войтовича» є частиною проєкту «Відомі люди Рівненщини. Цифрові колекції», започаткованого Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою у 2015 році. Мета проєкту – збереження культурної та мистецької спадщини краян, оприлюднення та надання необмеженого доступу користувачам до унікальних надбань наших земляків.

Електронна колекція присвячена творчості Валерія Войтовича, рівненського письменника, художника, дослідника української міфології, члена Національної спілки журналістів та Національної спілки краєзнавців України. Матеріали у колекції згруповані за такими розділами: 1. Повні тексти автора (книги та статті в періодичних виданнях). 2. Публікації про автора. 3. Художні роботи (олійний та акварельний живопис, графіка, книжкова графіка, пам’ятні дошки). 4. Буклети, плакати, запрошення, нагороди.

У колекції представлена творча біографія митця, написана письменником-краєзнавцем і публіцистом, заслуженим журналістом України Георгієм Сербіним, презентовано його творчий доробок – дослідницька література, а саме історія та культура Рівненського краю, книги з української міфології, а також художні роботи автора за весь період творчої діяльності.

Також до колекції увійшли світлини з сімейного альбому Войтовича, а також відеоматеріали з особистого архіву.

Над створенням колекції працювали спеціалісти обласної бібліотеки: головний бібліотекар Олена Тихова (упорядник), провідний бібліотекар Олена Кудіна, керівник проєкту головний бібліотекар Раїса Щербан, редактор проєкту зав. відділом Наталія Войтович, програміст Андрій Кацубо (комп’ютерна верстка і програмування).