Клавдія

Тарарук


художник декоративно-прикладного мистецтва (набивна вишивка), м. Нетішин, Хмельницька обл.

Біографія

Клавдія Тарарук народилась у 1967 році в с. Старий Кривин Славутського району Хмельницької області. Закінчила у 1987 році Хмельницьке педагогічне училище, працювала вчителем початкових класів у Нетішинській ЗОШ №2. У 2016 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю Декоративно-прикладне мистецтво та здобула кваліфікацію художника-майстра декоративно-прикладного мистецтва, викладача. В даний час працює заступником директора з навчально-виховної роботи та викладачем у ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа».

Тарарук Клавдія Володимирівна активно працює у мистецькому спрямуванні. Коло її уподобань формується в площині досліджень декоративно-ужиткового та народного мистецтва України. Захоплюється напрямками петриківського і подільського розпису, постійний учасник міських, обласних, регіональних виставок та майстер-класів. Відзначена почесними грамотами управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації, художньо-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету, Державного історико-культурного заповідника м. Острога, виконавчого комітету Нетішинської міської ради, ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа». Постійно бере участь у міських, обласних, регіональних виставках та майстер-класах.

На творчій виставці «Нев’янучі барви», яка відбулась 17 січня 2019 року у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці Клавдія Тарарук представила пано, гобелени, скатерть, килим, рушники виконані в техніці набивна вишивка.

Роботи

Інтерв'ю